Apeldoorn Bucks HB Aspiranten 2

Teamfoto

Spelers

Lid nr. Bond nr. Naam
546 DK1H64R Dino Betzold
10 ROBUR58 Tycho Kanne
11 ROBUR58 Tyrese Mathilda
12 ROBUR58 Casper de Rijk
13 ROBUR58 Max van Steenbergen
14 ROBUR58 Tijmen Zwaneveld
15 ROBUR58 Wouter Berends
16 ROBUR58 Nout Hoogeveen
17 ROBUR58 Sven uit den Bogaard
18 ROBUR58 Thijs Meerman
19 ROBUR58 Elnicio Bernabela
20 ROBUR58 Marcus Lavigne
21 ROBUR58 Lennart Kanne
22 ROBUR58 Jilles v.d. Stroom
23 ROBUR58 Gijs de Haas
24 ROBUR58 Valentino Rozema
25 ROBUR58 Rico Hattar

Competitie

Ploeg
Apeldoorn Bucks HA2
Apeldoorn Bucks HA1
Uitsmijters HA1
Animals HA1
Blue Hawks HA1
Hickory HA1
Tex Town Tigers HA3
Cubs HA1
Giants HA1

Wedstrijden

Datum 6 april 2019
Tijd 13:00
Veld Zwolle
Thuis Blue Hawks HA1
Uit Apeldoorn Bucks HA2
Uitslag 16-3
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 12 mei 2019
Tijd 13:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis Apeldoorn Bucks HA2
Uit Giants HA1
Uitslag 5-20
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 18 mei 2019
Tijd 12:00
Veld Orderbos veld 4A
Thuis Apeldoorn Bucks HA2
Uit Animals HA1
Uitslag 6-19
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 25 mei 2019
Tijd 14:00
Veld Orderbos veld 4A
Thuis Apeldoorn Bucks HA1
Uit Apeldoorn Bucks HA2
Uitslag 13-3
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 30 mei 2019
Tijd 11:00
Veld Winterswijk
Thuis Hickory HA1
Uit Apeldoorn Bucks HA2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 1 juni 2019
Tijd 14:00
Veld Enschede
Thuis Tex Town Tigers HA3
Uit Apeldoorn Bucks HA2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 8 juni 2019
Tijd 12:00
Veld Orderbos veld 4A
Thuis Apeldoorn Bucks HA2
Uit Uitsmijters HA1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 15 juni 2019
Tijd 12:00
Veld Orderbos veld 4A
Thuis Apeldoorn Bucks HA2
Uit Cubs HA1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 22 juni 2019
Tijd 12:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis Apeldoorn Bucks HA2
Uit Blue Hawks HA1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 30 juni 2019
Tijd 11:00
Veld Hengelo
Thuis Giants HA1
Uit Apeldoorn Bucks HA2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 6 juli 2019
Tijd 12:00
Veld Orderbos veld 4A
Thuis Apeldoorn Bucks HA2
Uit Hickory HA1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 13 juli 2019
Tijd 13:30
Veld Almelo
Thuis Uitsmijters HA1
Uit Apeldoorn Bucks HA2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 31 augustus 2019
Tijd 14:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis Apeldoorn Bucks HA2
Uit Apeldoorn Bucks HA1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 7 september 2019
Tijd 12:00
Veld Sportpark Orderbos 4A
Thuis Apeldoorn Bucks HA2
Uit Tex Town Tigers HA3
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 14 september 2019
Tijd 10:00
Veld Dieren
Thuis Animals HA1
Uit Apeldoorn Bucks HA2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 21 september 2019
Tijd 12:00
Veld Hardenberg
Thuis Cubs HA1
Uit Apeldoorn Bucks HA2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 28 september 2019
Tijd 13:00
Veld Zwolle
Thuis Blue Hawks HA1
Uit Apeldoorn Bucks HA2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 6 oktober 2019
Tijd 13:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis Apeldoorn Bucks HA2
Uit Giants HA1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum Thuis Uit Tijd Veld Scheidsrechter(s) Uitslag
6 april Blue Hawks HA1 Apeldoorn Bucks HA2 13:00 Zwolle 16-3
12 mei Apeldoorn Bucks HA2 Giants HA1 13:00 Sportpark de Maten 5-20
18 mei Apeldoorn Bucks HA2 Animals HA1 12:00 Orderbos veld 4A 6-19
25 mei Apeldoorn Bucks HA1 Apeldoorn Bucks HA2 14:00 Orderbos veld 4A 13-3
30 mei Hickory HA1 Apeldoorn Bucks HA2 11:00 Winterswijk
1 juni Tex Town Tigers HA3 Apeldoorn Bucks HA2 14:00 Enschede
8 juni Apeldoorn Bucks HA2 Uitsmijters HA1 12:00 Orderbos veld 4A
15 juni Apeldoorn Bucks HA2 Cubs HA1 12:00 Orderbos veld 4A
22 juni Apeldoorn Bucks HA2 Blue Hawks HA1 12:00 Sportpark de Maten
30 juni Giants HA1 Apeldoorn Bucks HA2 11:00 Hengelo
6 juli Apeldoorn Bucks HA2 Hickory HA1 12:00 Orderbos veld 4A
13 juli Uitsmijters HA1 Apeldoorn Bucks HA2 13:30 Almelo
31 augustus Apeldoorn Bucks HA2 Apeldoorn Bucks HA1 14:00 Sportpark de Maten
7 september Apeldoorn Bucks HA2 Tex Town Tigers HA3 12:00 Sportpark Orderbos 4A
14 september Animals HA1 Apeldoorn Bucks HA2 10:00 Dieren
21 september Cubs HA1 Apeldoorn Bucks HA2 12:00 Hardenberg
28 september Blue Hawks HA1 Apeldoorn Bucks HA2 13:00 Zwolle
6 oktober Apeldoorn Bucks HA2 Giants HA1 13:00 Sportpark de Maten