Apeldoorn Bucks HB Junioren

Teamfoto

Spelers

Lid nr. Bond nr. Naam
443 DK2Q49A Niek Heinhuis
451 DK2F18D Jasper Letsch
1 ROBUR58 Ruud Cuperus
2 ROBUR58 Martijn Polinder
3 ROBUR58 Robert Pol
4 ROBUR58 Daan Nijenhuis
5 ROBUR58 Hugo Rijkenhuizen
6 ROBUR58 Sam Götz
7 ROBUR58 Kai van Ingen
8 ROBUR58 Daan Hoogeveen
9 ROBUR58 Hugo van Zoest

Competitie

Ploeg
Apeldoorn Bucks JH1
Domstad Dodgers JH2
HCAW JH2
Green Hearts JH1
UVV JH2
Giants JH1
Zuidvogels JH2
Centrals JH1

Wedstrijden

Datum 6 april 2019
Tijd 14:00
Veld Orderbos veld 15
Thuis Apeldoorn Bucks JH1
Uit UVV JH2
Uitslag 10-4
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 13 april 2019
Tijd 10:00
Veld Sportpark Welgelegen, Utrecht
Thuis Domstad Dodgers JH2
Uit Apeldoorn Bucks JH1
Uitslag 14-7
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 20 april 2019
Tijd 14:00
Veld Orderbos veld 15
Thuis Apeldoorn Bucks JH1
Uit Green Hearts JH1
Uitslag 8-11
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 4 mei 2019
Tijd 13:00
Veld Sportpark Meentweide, Huizen
Thuis Zuidvogels JH2
Uit Apeldoorn Bucks JH1
Uitslag 13 - 5
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 12 mei 2019
Tijd 09:30
Veld Rob Hoffmann Vallei, Bussum
Thuis HCAW JH2
Uit Apeldoorn Bucks JH1
Uitslag 4-8
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 18 mei 2019
Tijd 14:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis Apeldoorn Bucks JH1
Uit Centrals JH1
Uitslag 9-10
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 26 mei 2019
Tijd 14:00
Veld Sportpark Slangenbeek, Hengelo (Ov)
Thuis Giants JH1
Uit Apeldoorn Bucks JH1
Uitslag 15-4
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 1 juni 2019
Tijd 14:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis Apeldoorn Bucks JH1
Uit UVV JH2
Uitslag 3-12
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 23 juni 2019
Tijd 11:00
Veld Sportpark Rapijnen, Linschoten
Thuis Green Hearts JH1
Uit Apeldoorn Bucks JH1
Uitslag 6-13
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 29 juni 2019
Tijd 14:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis Apeldoorn Bucks JH1
Uit Zuidvogels JH2
Uitslag 5-9
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 6 juli 2019
Tijd 14:00
Veld Orderbos veld 15
Thuis Apeldoorn Bucks JH1
Uit HCAW JH2
Uitslag 18-8
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 13 juli 2019
Tijd 14:00
Veld Sportpark Weltevreden, Groenekan
Thuis Centrals JH1
Uit Apeldoorn Bucks JH1
Uitslag 5-8
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 31 augustus 2019
Tijd 14:00
Veld Orderbos veld 15
Thuis Apeldoorn Bucks JH1
Uit Giants JH1
Uitslag 2-8
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 8 september 2019
Tijd 10:00
Veld Sportpark de Paperclip, Vleuten
Thuis UVV JH2
Uit Apeldoorn Bucks JH1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 14 september 2019
Tijd 14:00
Veld Orderbos veld 15
Thuis Apeldoorn Bucks JH1
Uit Domstad Dodgers JH2
Uitslag 5-15
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 21 september 2019
Tijd 10:00
Veld Sportpark Welgelegen, Utrecht
Thuis Domstad Dodgers JH2
Uit Apeldoorn Bucks JH1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 28 september 2019
Tijd 14:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis Apeldoorn Bucks JH1
Uit Green Hearts JH1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 5 oktober 2019
Tijd 14:00
Veld Sportpark Meentweide, Huizen
Thuis Zuidvogels JH2
Uit Apeldoorn Bucks JH1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum Thuis Uit Tijd Veld Scheidsrechter(s) Uitslag
6 april Apeldoorn Bucks JH1 UVV JH2 14:00 Orderbos veld 15 10-4
13 april Domstad Dodgers JH2 Apeldoorn Bucks JH1 10:00 Sportpark Welgelegen, Utrecht 14-7
20 april Apeldoorn Bucks JH1 Green Hearts JH1 14:00 Orderbos veld 15 8-11
4 mei Zuidvogels JH2 Apeldoorn Bucks JH1 13:00 Sportpark Meentweide, Huizen 13 - 5
12 mei HCAW JH2 Apeldoorn Bucks JH1 09:30 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 4-8
18 mei Apeldoorn Bucks JH1 Centrals JH1 14:00 Sportpark de Maten 9-10
26 mei Giants JH1 Apeldoorn Bucks JH1 14:00 Sportpark Slangenbeek, Hengelo (Ov) 15-4
1 juni Apeldoorn Bucks JH1 UVV JH2 14:00 Sportpark de Maten 3-12
23 juni Green Hearts JH1 Apeldoorn Bucks JH1 11:00 Sportpark Rapijnen, Linschoten 6-13
29 juni Apeldoorn Bucks JH1 Zuidvogels JH2 14:00 Sportpark de Maten 5-9
6 juli Apeldoorn Bucks JH1 HCAW JH2 14:00 Orderbos veld 15 18-8
13 juli Centrals JH1 Apeldoorn Bucks JH1 14:00 Sportpark Weltevreden, Groenekan 5-8
31 augustus Apeldoorn Bucks JH1 Giants JH1 14:00 Orderbos veld 15 2-8
8 september UVV JH2 Apeldoorn Bucks JH1 10:00 Sportpark de Paperclip, Vleuten
14 september Apeldoorn Bucks JH1 Domstad Dodgers JH2 14:00 Orderbos veld 15 5-15
21 september Domstad Dodgers JH2 Apeldoorn Bucks JH1 10:00 Sportpark Welgelegen, Utrecht
28 september Apeldoorn Bucks JH1 Green Hearts JH1 14:00 Sportpark de Maten
5 oktober Zuidvogels JH2 Apeldoorn Bucks JH1 14:00 Sportpark Meentweide, Huizen