Apeldoorn Bucks HB Pupillen 2

Teamfoto

Spelers

Lid nr. Bond nr. Naam
520 DK8K52I Kuno Bakker
511 DK7Z16A Dylan Dekker
512 DK7Z17B Dennis Fitskie
543 DL0F61K Max Klaver
35 ROBUR58 Sam Wu
36 ROBUR58 Casper Yenal
37 ROBUR58 Luke Götz
3 ROBUR58 Sep Dekker
8 ROBUR58 Gijs de Haas
15 ROBUR58 Mees van der Kuil
20 ROBUR58 Kyan Otter
25 ROBUR58 Sam Wu
27 ROBUR58 Tim Wulferink
28 ROBUR58 Teun Wulferink
Coach 06-55364519 Tim Nieuwkerk

Competitie

Ploeg
Bedrocks PH1
Apeldoorn Bucks PH2
Giants PH1
UVV
Uitsmijters PH1
Blue Hawks PH1
Tex Town Tigers PH2
Domstad Dodgers PH2
Green Hearts PH1
Hilversum Hurricanes PH2
Houten Dragons PH3
Red Caps PH1

Wedstrijden

Datum 6 april 2019
Tijd 11:00
Veld Emmen
Thuis Bedrocks PH1
Uit Apeldoorn Bucks PH2
Uitslag 11-9
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 11 mei 2019
Tijd 10:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis Apeldoorn Bucks PH2
Uit Blue Hawks PH1
Uitslag 1-12
Scheidsrechter Maarten van Zevenbergen
Kantinedienst

Datum 18 mei 2019
Tijd 10:00
Veld Orderbos veld 4B
Thuis Apeldoorn Bucks PH2
Uit Bedrocks PH1
Uitslag 7-15
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 25 mei 2019
Tijd 10:00
Veld Hengelo
Thuis Giants PH1
Uit Apeldoorn Bucks PH2
Uitslag 9-6
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 25 mei 2019
Tijd 10:00
Veld Orderbos veld 4B
Thuis Apeldoorn Bucks PH2
Uit Giants PH1
Uitslag 5-10
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 30 mei 2019
Tijd 10:30
Veld Almelo
Thuis Uitsmijters PH1
Uit Apeldoorn Bucks PH2
Uitslag 10-14
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 1 juni 2019
Tijd 10:00
Veld Orderbos veld 4B
Thuis Apeldoorn Bucks PH2
Uit Uitsmijters PH1
Uitslag 1-13
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 15 juni 2019
Tijd 10:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis Apeldoorn Bucks PH2
Uit Tex Town Tigers PH2
Uitslag 11-10
Scheidsrechter Lars Schnuck
Kantinedienst

Datum 22 juni 2019
Tijd 10:00
Veld Sportpark Peterskamp, Zwolle
Thuis Blue Hawks PH1
Uit Apeldoorn Bucks PH2
Uitslag 10-9
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 29 juni 2019
Tijd 11:00
Veld Emmen
Thuis Bedrocks PH1
Uit Apeldoorn Bucks PH2
Uitslag 8-5
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 6 juli 2019
Tijd 10:00
Veld Sportpark Orderbos 4B
Thuis Apeldoorn Bucks PH2
Uit Giants PH1
Uitslag 1-15
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 31 augustus 2019
Tijd 10:00
Veld Sportpark Orderbos
Thuis Apeldoorn Bucks PH2
Uit Red Caps PH1
Uitslag 12-6
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 7 september 2019
Tijd 10:00
Veld Sportpark De Maten
Thuis Apeldoorn Bucks PH2
Uit Houten Dragons PH3
Uitslag 6-12
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 14 september 2019
Tijd 10:00
Veld Sportpark Loosdrecht, Loosdrecht
Thuis Hilversum Hurricanes PH2
Uit Apeldoorn Bucks PH2
Uitslag 11-4
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 21 september 2019
Tijd 10:00
Veld Sportpark Rapijnen, Linschoten
Thuis Green Hearts PH1
Uit Apeldoorn Bucks PH2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 28 september 2019
Tijd 12:00
Veld Sportpark Welgelegen, Utrecht
Thuis Domstad Dodgers PH2
Uit Apeldoorn Bucks PH2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 5 oktober 2019
Tijd 10:00
Veld Sportpark Orderbos
Thuis Apeldoorn Bucks PH2
Uit Hilversum Hurricanes PH2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum Thuis Uit Tijd Veld Scheidsrechter(s) Uitslag
6 april Bedrocks PH1 Apeldoorn Bucks PH2 11:00 Emmen 11-9
11 mei Apeldoorn Bucks PH2 Blue Hawks PH1 10:00 Sportpark de Maten Maarten van Zevenbergen 1-12
18 mei Apeldoorn Bucks PH2 Bedrocks PH1 10:00 Orderbos veld 4B 7-15
25 mei Giants PH1 Apeldoorn Bucks PH2 10:00 Hengelo 9-6
25 mei Apeldoorn Bucks PH2 Giants PH1 10:00 Orderbos veld 4B 5-10
30 mei Uitsmijters PH1 Apeldoorn Bucks PH2 10:30 Almelo 10-14
1 juni Apeldoorn Bucks PH2 Uitsmijters PH1 10:00 Orderbos veld 4B 1-13
15 juni Apeldoorn Bucks PH2 Tex Town Tigers PH2 10:00 Sportpark de Maten Lars Schnuck 11-10
22 juni Blue Hawks PH1 Apeldoorn Bucks PH2 10:00 Sportpark Peterskamp, Zwolle 10-9
29 juni Bedrocks PH1 Apeldoorn Bucks PH2 11:00 Emmen 8-5
6 juli Apeldoorn Bucks PH2 Giants PH1 10:00 Sportpark Orderbos 4B 1-15
31 augustus Apeldoorn Bucks PH2 Red Caps PH1 10:00 Sportpark Orderbos 12-6
7 september Apeldoorn Bucks PH2 Houten Dragons PH3 10:00 Sportpark De Maten 6-12
14 september Hilversum Hurricanes PH2 Apeldoorn Bucks PH2 10:00 Sportpark Loosdrecht, Loosdrecht 11-4
21 september Green Hearts PH1 Apeldoorn Bucks PH2 10:00 Sportpark Rapijnen, Linschoten
28 september Domstad Dodgers PH2 Apeldoorn Bucks PH2 12:00 Sportpark Welgelegen, Utrecht
5 oktober Apeldoorn Bucks PH2 Hilversum Hurricanes PH2 10:00 Sportpark Orderbos