Apeldoorn Bucks HB Pupillen 2

Teamfoto

Spelers

Lid nr. Bond nr. Naam
520 DK8K52I Kuno Bakker
511 DK7Z16A Dylan Dekker
512 DK7Z17B Dennis Fitskie
543 DL0F61K Max Klaver
35 ROBUR58 Sam Wu
36 ROBUR58 Casper Yenal
37 ROBUR58 Luke Götz
3 ROBUR58 Sep Dekker
8 ROBUR58 Gijs de Haas
15 ROBUR58 Mees van der Kuil
20 ROBUR58 Kyan Otter
25 ROBUR58 Sam Wu
27 ROBUR58 Tim Wulferink
28 ROBUR58 Teun Wulferink
Coach 06-55364519 Tim Nieuwkerk

Competitie

Ploeg
Bedrocks PH1
Apeldoorn Bucks PH2
Giants PH1
UVV
Uitsmijters PH1
Blue Hawks PH1
Tex Town Tigers PH2

Wedstrijden

Datum 30 maart 2019
Tijd 12:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis Apeldoorn Bucks PH2
Uit UVV
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 6 april 2019
Tijd 11:00
Veld Emmen
Thuis Bedrocks PH1
Uit Apeldoorn Bucks PH2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 13 april 2019
Tijd 10:00
Veld Orderbos veld 4B
Thuis Apeldoorn Bucks PH2
Uit Giants PH1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 20 april 2019
Tijd 10:30
Veld Almelo
Thuis Uitsmijters PH1
Uit Apeldoorn Bucks PH2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 18 mei 2019
Tijd 10:00
Veld Orderbos veld 4B
Thuis Apeldoorn Bucks PH2
Uit Bedrocks PH1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 25 mei 2019
Tijd 10:00
Veld Hengelo
Thuis Giants PH1
Uit Apeldoorn Bucks PH2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 1 juni 2019
Tijd 10:00
Veld Orderbos veld 4B
Thuis Apeldoorn Bucks PH2
Uit Uitsmijters PH1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 15 juni 2019
Tijd 10:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis Apeldoorn Bucks PH2
Uit Tex Town Tigers PH2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 29 juni 2019
Tijd 11:00
Veld Emmen
Thuis Bedrocks PH1
Uit Apeldoorn Bucks PH2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum Thuis Uit Tijd Veld Scheidsrechter(s) Uitslag
30 maart Apeldoorn Bucks PH2 UVV 12:00 Sportpark de Maten
6 april Bedrocks PH1 Apeldoorn Bucks PH2 11:00 Emmen
13 april Apeldoorn Bucks PH2 Giants PH1 10:00 Orderbos veld 4B
20 april Uitsmijters PH1 Apeldoorn Bucks PH2 10:30 Almelo
18 mei Apeldoorn Bucks PH2 Bedrocks PH1 10:00 Orderbos veld 4B
25 mei Giants PH1 Apeldoorn Bucks PH2 10:00 Hengelo
1 juni Apeldoorn Bucks PH2 Uitsmijters PH1 10:00 Orderbos veld 4B
15 juni Apeldoorn Bucks PH2 Tex Town Tigers PH2 10:00 Sportpark de Maten
29 juni Bedrocks PH1 Apeldoorn Bucks PH2 11:00 Emmen