Apeldoorn Bucks HB Aspiranten 1

Teamfoto

Spelers

Lid nr. Bond nr. Naam
535 DJ6R823 Lobke Sturre
5 ROBUR58 Sam Götz
13 ROBUR58 Daan Hoogeveen
14 ROBUR58 Nout Hoogeveen
18 ROBUR58 Rommy van Middendorp
19 ROBUR58 Daan Nijenhuis
22 ROBUR58 Ruben Rietberg
23 ROBUR58 Hugo Rijkenhuizen
24 ROBUR58 Hugo van Soest
Coach 06-20741538 Mark Oosterhoff
Coach rudykock8@gmail.com Rudy Kock
Coach nielsoxener@hotmail.com Niels Oxener

Traindata

Data
Dinsdag om 18.00 - 20.00
Donderdag om 18.00 - 20.00

Competitie

Ploeg
Apeldoorn Bucks HA1
Uitsmijters HA1
Animals HA1
Blue Hawks HA1
Hickory HA1
Apeldoorn Bucks HA2
Tex Town Tigers HA3
Cubs HA1
Giants HA1

Wedstrijden

Datum 6 april 2019
Tijd 13:30
Veld Almelo
Thuis Uitsmijters HA1
Uit Apeldoorn Bucks HA1
Uitslag 15-3
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 13 april 2019
Tijd 14:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis Apeldoorn Bucks HA1
Uit Animals HA1
Uitslag 7-7
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 20 april 2019
Tijd 14:00
Veld Enschede
Thuis Tex Town Tigers HA3
Uit Apeldoorn Bucks HA1
Uitslag 7-9
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 4 mei 2019
Tijd 14:00
Veld Orderbos Veld 4A
Thuis Apeldoorn Bucks HA1
Uit Blue Hawks HA1
Uitslag 6 - 4
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 11 mei 2019
Tijd 11:00
Veld Winterswijk
Thuis Hickory HA1
Uit Apeldoorn Bucks HA1
Uitslag 5-18
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 25 mei 2019
Tijd 14:00
Veld Orderbos veld 4A
Thuis Apeldoorn Bucks HA1
Uit Apeldoorn Bucks HA2
Uitslag 13-3
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 1 juni 2019
Tijd 12:00
Veld Hardenberg
Thuis Cubs HA1
Uit Apeldoorn Bucks HA1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 16 juni 2019
Tijd 10:00
Veld Hengelo
Thuis Giants HA1
Uit Apeldoorn Bucks HA1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 22 juni 2019
Tijd 14:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis Apeldoorn Bucks HA1
Uit Uitsmijters HA1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 29 juni 2019
Tijd 10:00
Veld Dieren
Thuis Animals HA1
Uit Apeldoorn Bucks HA1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 6 juli 2019
Tijd 14:00
Veld Orderbos veld 4A
Thuis Apeldoorn Bucks HA1
Uit Tex Town Tigers HA3
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 13 juli 2019
Tijd 13:00
Veld Zwolle
Thuis Blue Hawks HA1
Uit Apeldoorn Bucks HA1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 31 augustus 2019
Tijd 14:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis Apeldoorn Bucks HA2
Uit Apeldoorn Bucks HA1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 7 september 2019
Tijd 14:00
Veld Orderbos veld 4A
Thuis Apeldoorn Bucks HA1
Uit Cubs HA1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 14 september 2019
Tijd 14:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis Apeldoorn Bucks HA1
Uit Hickory HA1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 22 september 2019
Tijd 14:00
Veld Orderbos veld 4A
Thuis Apeldoorn Bucks HA1
Uit Giants HA1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 28 september 2019
Tijd 13:30
Veld Almelo
Thuis Uitsmijters HA1
Uit Apeldoorn Bucks HA1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 5 oktober 2019
Tijd 14:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis Apeldoorn Bucks HA1
Uit Animals HA1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum Thuis Uit Tijd Veld Scheidsrechter(s) Uitslag
6 april Uitsmijters HA1 Apeldoorn Bucks HA1 13:30 Almelo 15-3
13 april Apeldoorn Bucks HA1 Animals HA1 14:00 Sportpark de Maten 7-7
20 april Tex Town Tigers HA3 Apeldoorn Bucks HA1 14:00 Enschede 7-9
4 mei Apeldoorn Bucks HA1 Blue Hawks HA1 14:00 Orderbos Veld 4A 6 - 4
11 mei Hickory HA1 Apeldoorn Bucks HA1 11:00 Winterswijk 5-18
25 mei Apeldoorn Bucks HA1 Apeldoorn Bucks HA2 14:00 Orderbos veld 4A 13-3
1 juni Cubs HA1 Apeldoorn Bucks HA1 12:00 Hardenberg
16 juni Giants HA1 Apeldoorn Bucks HA1 10:00 Hengelo
22 juni Apeldoorn Bucks HA1 Uitsmijters HA1 14:00 Sportpark de Maten
29 juni Animals HA1 Apeldoorn Bucks HA1 10:00 Dieren
6 juli Apeldoorn Bucks HA1 Tex Town Tigers HA3 14:00 Orderbos veld 4A
13 juli Blue Hawks HA1 Apeldoorn Bucks HA1 13:00 Zwolle
31 augustus Apeldoorn Bucks HA2 Apeldoorn Bucks HA1 14:00 Sportpark de Maten
7 september Apeldoorn Bucks HA1 Cubs HA1 14:00 Orderbos veld 4A
14 september Apeldoorn Bucks HA1 Hickory HA1 14:00 Sportpark de Maten
22 september Apeldoorn Bucks HA1 Giants HA1 14:00 Orderbos veld 4A
28 september Uitsmijters HA1 Apeldoorn Bucks HA1 13:30 Almelo
5 oktober Apeldoorn Bucks HA1 Animals HA1 14:00 Sportpark de Maten