Honkbal Senioren 1

Teamfoto

Spelers

Lid nr. Bond nr. Naam
25 DJ7D12L Mark Bosman
119 DJ2Q07F Tom Bosman
544 DJ7B884 Benjamir Jansen
545 DJ6Z91B Dyron Juaquin
514 DJ8Y448 Rhohendley Keyzer
79 DJ5M20T Dennie Kip
493 DH9F96H Tim Nieuwkerk
525 DJ7Y717 Rick van Roij
534 DJ8H843 Dayron Simon
509 DJ8Y08U Andy Snijders
56 DJ2N177 Roy Sterling
97 DJ8N894 Sven Sturre
10 DJ3B776 Colin Vullers
507 DK0B78X Jeroen van der Werf
510 DJ8V31L Raul Werleman
513 DH8F29Q Donovan Wever
553 DL0S82O Sebastiaan Zwerus
Coach tel. 06-29526519 Ronald Bosman

Traindata

Data
Dinsdag om 19.00 - 21.00
Donderdag om 19.00 - 21.00

Competitie

Ploeg
Robur 58 H1
WSB H1
HCAW 3
Zuidvogels
Alphians
UVV
Cromtigers
Domstad Dodgers
Thamen
Jeka
Boekaniers
Schiedam
TTT
Amsterdam Pirates 3

Wedstrijden

Datum 3 maart 2019
Tijd 14:00
Veld 15
Thuis Robur 58 H1
Uit WSB H1
Uitslag
Scheidsrechter Afgelast
Kantinedienst

Datum 10 maart 2019
Tijd 14:00
Veld WHB
Thuis WSB H1
Uit HCAW 3
Uitslag
Scheidsrechter Afgelast
Kantinedienst

Datum 17 maart 2019
Tijd 14:00
Veld Huizen
Thuis Zuidvogels
Uit WSB H1
Uitslag
Scheidsrechter Afgelast
Kantinedienst

Datum 24 maart 2019
Tijd 14:00
Veld Alphen aan de Rijn
Thuis Alphians
Uit WSB H1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 31 maart 2019
Tijd 12:00
Veld Hazenkamp
Thuis
Uit WSB H1
Uitslag
Scheidsrechter tegenstander Hoofddorp Pioneers
Kantinedienst

Datum 7 april 2019
Tijd 14:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis WSB H1
Uit Cromtigers
Uitslag
Scheidsrechter A.G. Haak - D.J. Fokkinga
Kantinedienst

Datum 14 april 2019
Tijd 15:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis WSB H1
Uit Domstad Dodgers
Uitslag
Scheidsrechter E.M. Stoop - F.M. Tanke
Kantinedienst

Datum 19 april 2019
Tijd 19:30
Veld Uithoorn
Thuis Thamen
Uit WSB H1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 5 mei 2019
Tijd 15:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis WSB H1
Uit Jeka
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 10 mei 2019
Tijd 19:30
Veld Amsterdam Pirates
Thuis Boekaniers
Uit WSB H1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 19 mei 2019
Tijd 15:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis WSB H1
Uit Schiedam
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 26 mei 2019
Tijd 14:00
Veld Alphen aan de Rijn
Thuis Alphians
Uit WSB H1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 30 mei 2019
Tijd 14:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis WSB H1
Uit TTT
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 9 juni 2019
Tijd 14:00
Veld Utrecht
Thuis Domstad Dodgers
Uit WSB H1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 14 juni 2019
Tijd 19:30
Veld Amsterdam Pirates
Thuis Amsterdam Pirates 3
Uit WSB H1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 19 juni 2019
Tijd 19:30
Veld Bussum
Thuis HCAW 3
Uit WSB H1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 23 juni 2019
Tijd 15:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis WSB H1
Uit HCAW 3
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 7 juli 2019
Tijd 14:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis WSB H1
Uit Thamen
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 18 augustus 2019
Tijd 14:00
Veld Breda
Thuis Jeka
Uit WSB H1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 25 augustus 2019
Tijd 14:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis WSB H1
Uit Boekaniers
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 1 september 2019
Tijd 14:00
Veld Schiedam
Thuis Schiedam
Uit WSB H1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 8 september 2019
Tijd 14:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis WSB H1
Uit Alphians
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 15 september 2019
Tijd 14:00
Veld Krommenie
Thuis Cromtigers
Uit WSB H1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 22 september 2019
Tijd 14:30
Veld Enschede
Thuis TTT
Uit WSB H1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 6 oktober 2019
Tijd 14:00
Veld Sportpark de Maten
Thuis WSB H1
Uit Amsterdam Pirates 3
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum Thuis Uit Tijd Veld Scheidsrechter(s) Uitslag
3 maart Robur 58 H1 WSB H1 14:00 15 Afgelast
10 maart WSB H1 HCAW 3 14:00 WHB Afgelast
17 maart Zuidvogels WSB H1 14:00 Huizen Afgelast
24 maart Alphians WSB H1 14:00 Alphen aan de Rijn
31 maart WSB H1 12:00 Hazenkamp tegenstander Hoofddorp Pioneers
7 april WSB H1 Cromtigers 14:00 Sportpark de Maten A.G. Haak - D.J. Fokkinga
14 april WSB H1 Domstad Dodgers 15:00 Sportpark de Maten E.M. Stoop - F.M. Tanke
19 april Thamen WSB H1 19:30 Uithoorn
5 mei WSB H1 Jeka 15:00 Sportpark de Maten
10 mei Boekaniers WSB H1 19:30 Amsterdam Pirates
19 mei WSB H1 Schiedam 15:00 Sportpark de Maten
26 mei Alphians WSB H1 14:00 Alphen aan de Rijn
30 mei WSB H1 TTT 14:00 Sportpark de Maten
9 juni Domstad Dodgers WSB H1 14:00 Utrecht
14 juni Amsterdam Pirates 3 WSB H1 19:30 Amsterdam Pirates
19 juni HCAW 3 WSB H1 19:30 Bussum
23 juni WSB H1 HCAW 3 15:00 Sportpark de Maten
7 juli WSB H1 Thamen 14:00 Sportpark de Maten
18 augustus Jeka WSB H1 14:00 Breda
25 augustus WSB H1 Boekaniers 14:00 Sportpark de Maten
1 september Schiedam WSB H1 14:00 Schiedam
8 september WSB H1 Alphians 14:00 Sportpark de Maten
15 september Cromtigers WSB H1 14:00 Krommenie
22 september TTT WSB H1 14:30 Enschede
6 oktober WSB H1 Amsterdam Pirates 3 14:00 Sportpark de Maten