Honkbal Senioren 1

Teamfoto

Spelers

Lid nr. Bond nr. Naam
25 DJ7D12L Mark Bosman
500 DK9D863 Lars Schnuck
509 DJ8Y08U Andy Snijders
56 DJ2N177 Roy Sterling
10 DJ3B776 Colin Vullers
510 DJ8V31L Raul Werleman
563 DJ5V376 Job Kremer
571 DL2D30M Johan Doeselaar
570 DJ8M74P Dion Comenencia
582 DH9D57U Jordy Moerkerk
589 DJ5R15C Jeroen van Dijk
598 DJ7N71K Mike Gewald
606 DJ6M12P Giorgio Nahar
618 DJ8N894 Sven Sturre
Coach John van Schoonhoven
Trainer Ronnie Beurskens
Scoorster Inge Bomer
Assistent Coach Michael Bosman

Traindata

Data
Zondag om 28/11 en 12/12, 11.00 - 13.00

Competitie

Ploeg
Quick Amersfoort H2
WSB H1
The Hawks H1
Euro Stars H2
Storks H2
Schiedam H1
Flying Petrels H1
Jeka H1
Tex Town Tigers H1
Ridderkerk Rowdies H1
Onze Gezellen H1
Zuidvogels H2
JEKA H1
Hawks H1
Vennep Flyers H1
Caribe H1

Wedstrijden

Datum 27 juni 2021
Tijd 12:00
Veld XL Lease Park Dorrestein,Amersfoort
Thuis Quick Amersfoort H2
Uit WSB H1
Uitslag 08 - 11
Scheidsrechter Akkoord Quick/ site KNBSB
Kantinedienst

Datum 4 juli 2021
Tijd 15:00
Veld Sportpark de Maten Apeldoorn
Thuis WSB H1
Uit Storks H2
Uitslag gestaakt
Scheidsrechter Marcel IJben
Kantinedienst

Datum 11 juli 2021
Tijd 14:30
Veld Sportpark de Kroedkotten, Enschede
Thuis Tex Town Tigers H1
Uit WSB H1
Uitslag 07 - 10
Scheidsrechter M.J. Nijhof - R Pers
Kantinedienst

Datum 22 augustus 2021
Tijd 15:00
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB H1
Uit Storks H2
Uitslag 00 - 07
Scheidsrechter G.M. Klokgieters - R. Pers
Kantinedienst

Datum 25 augustus 2021
Tijd 19:30
Veld XL Lease Park Dorrestein,Amersfoort
Thuis WSB H1
Uit Quick Amersfoort H2
Uitslag Afgelast
Scheidsrechter Let op Veld gewijzigd
Kantinedienst

Datum 29 augustus 2021
Tijd 14:00
Veld Sportpark de Maten Apeldoorn
Thuis WSB H1
Uit Euro Stars H2
Uitslag 07 - 00
Scheidsrechter D.J. Fokkinga - R. Pers
Kantinedienst

Datum 5 september 2021
Tijd 15:00
Veld Sportcomplex de Dop, Purmerend
Thuis Flying Petrels H1
Uit WSB H1
Uitslag 06 - 09
Scheidsrechter M.E. Blaauw - F. Dijkstra
Kantinedienst

Datum 11 september 2021
Tijd 14:00
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB H1
Uit WSB H1
Uitslag
Scheidsrechter Marcel IJben -
Kantinedienst

Datum 19 september 2021
Tijd 14:30
Veld Sportcomplex Bijdorp, Schiedam
Thuis Schiedam H1
Uit WSB H1
Uitslag 05 - 10
Scheidsrechter J. Krutzen - F. Jones
Kantinedienst

Datum 22 september 2021
Tijd 19:30
Veld Sportpark XL Lease Dorrestein, Amersfoort
Thuis WSB H1
Uit Quick Amersfoort H2
Uitslag 07 - 06
Scheidsrechter M.J. Nijhoff - J.J. de Bie
Kantinedienst

Datum 26 september 2021
Tijd 14:00
Veld Sportpark de Maten Apeldoorn
Thuis WSB H1
Uit Ridderkerk Rowdies H1
Uitslag 05 - 02
Scheidsrechter R. Schoobar - H,A, Zwanenberg
Kantinedienst

Datum 10 oktober 2021
Tijd 15:00
Veld Sportpark de Maten Apeldoorn
Thuis WSB H1
Uit The Hawks H1
Uitslag 03 - 02
Scheidsrechter F.M. Tanke - A.G. Haak
Kantinedienst

Datum 17 oktober 2021
Tijd 14:00
Veld Sportcomplex Lage Kant, Breda
Thuis Jeka H1
Uit WSB H1
Uitslag 09 - 06
Scheidsrechter R. Fischer - E. Eglentina
Kantinedienst

Datum Thuis Uit Tijd Veld Scheidsrechter(s) Uitslag
27 juni Quick Amersfoort H2 WSB H1 12:00 XL Lease Park Dorrestein,Amersfoort Akkoord Quick/ site KNBSB 08 - 11
4 juli WSB H1 Storks H2 15:00 Sportpark de Maten Apeldoorn Marcel IJben gestaakt
11 juli Tex Town Tigers H1 WSB H1 14:30 Sportpark de Kroedkotten, Enschede M.J. Nijhof - R Pers 07 - 10
22 augustus WSB H1 Storks H2 15:00 Sportpark de Maten, Apeldoorn G.M. Klokgieters - R. Pers 00 - 07
25 augustus WSB H1 Quick Amersfoort H2 19:30 XL Lease Park Dorrestein,Amersfoort Let op Veld gewijzigd Afgelast
29 augustus WSB H1 Euro Stars H2 14:00 Sportpark de Maten Apeldoorn D.J. Fokkinga - R. Pers 07 - 00
5 september Flying Petrels H1 WSB H1 15:00 Sportcomplex de Dop, Purmerend M.E. Blaauw - F. Dijkstra 06 - 09
11 september WSB H1 WSB H1 14:00 Sportpark de Maten, Apeldoorn Marcel IJben -
19 september Schiedam H1 WSB H1 14:30 Sportcomplex Bijdorp, Schiedam J. Krutzen - F. Jones 05 - 10
22 september WSB H1 Quick Amersfoort H2 19:30 Sportpark XL Lease Dorrestein, Amersfoort M.J. Nijhoff - J.J. de Bie 07 - 06
26 september WSB H1 Ridderkerk Rowdies H1 14:00 Sportpark de Maten Apeldoorn R. Schoobar - H,A, Zwanenberg 05 - 02
10 oktober WSB H1 The Hawks H1 15:00 Sportpark de Maten Apeldoorn F.M. Tanke - A.G. Haak 03 - 02
17 oktober Jeka H1 WSB H1 14:00 Sportcomplex Lage Kant, Breda R. Fischer - E. Eglentina 09 - 06