Honkbal Senioren 2

Teamfoto

Spelers

Lid nr. Bond nr. Naam
552 DL4D678 Gerwin de Boer
359 DK0F75G Steven van 't Ende
385 DJ4S36H Tobias van Gennep
498 DK7D85M Rens Hillebrand
508 DJ2R80H Maarten van Zevenbergen
573 DK4R34L Colin Moerkerk
619 DK3F865 Rick Mulder
622 DK9J82T Matthijs Mali
627 DL1B383 Vincent Koppelaar
605 DH7X04Q Gina van Horen
80 DJ5K67S Bianca van Benthem
Coach Jan van t Ende
Scoorster Judith
Coach Mark Oosterhoff

Traindata

Data
Zondag om 10.00 - 12.00
Donderdag om 19.00 - 20.00

Competitie

Ploeg
WSB H2
Arnhem Rhinos H2
Blue Hawks H1
Blue Devils H1
Robur '58 H1
Almere '90 H2
Caribe H2
Moorfielders H1
Hazenkamp
Spring Fling Eagles
HCAW

Wedstrijden

Datum 13 maart 2022
Tijd 14:00
Veld WSB Apeldoorn
Thuis WSB H2
Uit Blue Devils H1
Uitslag
Scheidsrechter Michael Bosman
Kantinedienst

Datum 20 maart 2022
Tijd 14:30
Veld Arnhem Rhinos
Thuis Arnhem Rhinos H2
Uit WSB H2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 27 maart 2022
Tijd 10:00
Veld The Eagles
Thuis Spring Fling Eagles
Uit WSB H2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 10 april 2022
Tijd 13:00
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB H2
Uit Blue Hawks H1
Uitslag 16 - 11
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 17 april 2022
Tijd 14:00
Veld Fanny Blankers Koen Sportpark, Almere
Thuis Almere '90 H2
Uit WSB H2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 24 april 2022
Tijd 13:00
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB H2
Uit Blue Devils H1
Uitslag
Scheidsrechter Marcel Ijben
Kantinedienst

Datum 8 mei 2022
Tijd 10:00
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB H2
Uit Arnhem Rhinos H2
Uitslag
Scheidsrechter Marcel Ijben
Kantinedienst

Datum 22 mei 2022
Tijd 14:00
Veld Sportpark Peterskamp, Zwolle
Thuis Blue Hawks H1
Uit WSB H2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 2 juni 2022
Tijd 19:00
Veld Sportpark Orderbos, Apeldoorn
Thuis Robur '58 H1
Uit WSB H2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 5 juni 2022
Tijd 13:00
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB H2
Uit Almere '90 H2
Uitslag
Scheidsrechter Marcel Ijben
Kantinedienst

Datum 12 juni 2022
Tijd 14:00
Veld Sportpark Koedijkslanden, Meppel
Thuis Blue Devils H1
Uit WSB H2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 15 juni 2022
Tijd 19:30
Veld Sportpark Valkenhuizen, Arnhem
Thuis Arnhem Rhinos H2
Uit WSB H2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 26 juni 2022
Tijd 13:00
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB H2
Uit Robur '58 H1
Uitslag
Scheidsrechter Marcel Ijben
Kantinedienst

Datum 3 juli 2022
Tijd 10:30
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB H2
Uit Blue Hawks H1
Uitslag
Scheidsrechter Marcel Ijben
Kantinedienst

Datum 28 augustus 2022
Tijd 14:00
Veld Fanny Blankers Koen Sportpark, Almere
Thuis Almere '90 H2
Uit WSB H2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 4 september 2022
Tijd 14:00
Veld WSB Apeldoorn
Thuis WSB H2
Uit Blue Devils H1
Uitslag
Scheidsrechter Marcel Ijben
Kantinedienst

Datum 11 september 2022
Tijd 10:00
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB H2
Uit Arnhem Rhinos H2
Uitslag
Scheidsrechter Marcel Ijben
Kantinedienst

Datum 18 september 2022
Tijd 13:00
Veld Sportpark Orderbos, Apeldoorn
Thuis Robur '58 H1
Uit WSB H2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 25 september 2022
Tijd 14:00
Veld Sportpark Peterskamp, Zwolle
Thuis Blue Hawks H1
Uit WSB H2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 2 oktober 2022
Tijd 13:00
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB H2
Uit Almere '90 H2
Uitslag
Scheidsrechter Marcel Ijben
Kantinedienst

Datum 9 oktober 2022
Tijd 13:00
Veld
Thuis Blue Devils H1
Uit WSB H2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum Thuis Uit Tijd Veld Scheidsrechter(s) Uitslag
13 maart WSB H2 Blue Devils H1 14:00 WSB Apeldoorn Michael Bosman
20 maart Arnhem Rhinos H2 WSB H2 14:30 Arnhem Rhinos
27 maart Spring Fling Eagles WSB H2 10:00 The Eagles
10 april WSB H2 Blue Hawks H1 13:00 Sportpark de Maten, Apeldoorn 16 - 11
17 april Almere '90 H2 WSB H2 14:00 Fanny Blankers Koen Sportpark, Almere
24 april WSB H2 Blue Devils H1 13:00 Sportpark de Maten, Apeldoorn Marcel Ijben
8 mei WSB H2 Arnhem Rhinos H2 10:00 Sportpark de Maten, Apeldoorn Marcel Ijben
22 mei Blue Hawks H1 WSB H2 14:00 Sportpark Peterskamp, Zwolle
2 juni Robur '58 H1 WSB H2 19:00 Sportpark Orderbos, Apeldoorn
5 juni WSB H2 Almere '90 H2 13:00 Sportpark de Maten, Apeldoorn Marcel Ijben
12 juni Blue Devils H1 WSB H2 14:00 Sportpark Koedijkslanden, Meppel
15 juni Arnhem Rhinos H2 WSB H2 19:30 Sportpark Valkenhuizen, Arnhem
26 juni WSB H2 Robur '58 H1 13:00 Sportpark de Maten, Apeldoorn Marcel Ijben
3 juli WSB H2 Blue Hawks H1 10:30 Sportpark de Maten, Apeldoorn Marcel Ijben
28 augustus Almere '90 H2 WSB H2 14:00 Fanny Blankers Koen Sportpark, Almere
4 september WSB H2 Blue Devils H1 14:00 WSB Apeldoorn Marcel Ijben
11 september WSB H2 Arnhem Rhinos H2 10:00 Sportpark de Maten, Apeldoorn Marcel Ijben
18 september Robur '58 H1 WSB H2 13:00 Sportpark Orderbos, Apeldoorn
25 september Blue Hawks H1 WSB H2 14:00 Sportpark Peterskamp, Zwolle
2 oktober WSB H2 Almere '90 H2 13:00 Sportpark de Maten, Apeldoorn Marcel Ijben
9 oktober Blue Devils H1 WSB H2 13:00