Softbal Dames 2

Teamfoto

Spelers

Lid nr. Bond nr. Naam
539 nvt Willeke de Boer
522 DJ5M19P Irma Borst
95 DJ5N42W José Borst-Vos
342 DH8Y27H Denise Sterling
495 DK6X34V Marleen Zeman
566 DL1S70Y Loes Assou van der putten
585 DH6W642 Romy Bitter
586 DJ2L80L Jany Bosman
632 DK8K50Q Suus Doeleman Moolenaar
633 DJ7N112 Marloes Doeleman
636 DJ9N27P Laura van t Ende
635 DL4J722 Iris Huisman
640 DL4P54S Yvonne Brouwer
644 DK8P208 Caroline Snijder
Coach Roy Sterling
Coach Lars Schnuck
Trainer Dion Comenencia
Coach Edith Riemsdijk

Traindata

Data
Maandag om 19.00 - 20.30

Competitie

Ploeg
WSB D2
WSB D1
Blue Socks D1
Domstad Dodgers D1
Hilversum Hurricans D2
Houten Dragons D1
Knickerbockers D1
UVV D3
Eagles D1
Radboud Rangers D1
Robur 58
Spring swing toernooi

Wedstrijden

Datum 20 maart 2022
Tijd 11:30
Veld WSB Apeldoorn
Thuis WSB D2
Uit Robur 58
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 20 maart 2022
Tijd 13:00
Veld WSB Apeldoorn
Thuis WSB D1
Uit WSB D2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 27 maart 2022
Tijd 09:00
Veld The Eagles
Thuis Spring swing toernooi
Uit WSB D2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 13 april 2022
Tijd 20:00
Veld MFA de Meerpaal, Houten
Thuis Houten Dragons D1
Uit WSB D2
Uitslag 01 - 22
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 22 april 2022
Tijd 19:00
Veld WSB Apeldoorn
Thuis WSB D2
Uit Hilversum Hurricans D2
Uitslag
Scheidsrechter Jan van t Ende
Kantinedienst

Datum 24 april 2022
Tijd 12:30
Veld Sportpark Horsterhoek, Schalkhaar
Thuis Eagles D1
Uit WSB D2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 9 mei 2022
Tijd 19:00
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB D2
Uit WSB D1
Uitslag
Scheidsrechter Rob Gilhuijs
Kantinedienst

Datum 15 mei 2022
Tijd 13:30
Veld Sportpark Staddijk, Nijmegen
Thuis Radboud Rangers D1
Uit WSB D2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 22 mei 2022
Tijd 10:30
Veld Sportpark Welgelegen, Utrecht
Thuis Domstad Dodgers D1
Uit WSB D2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 27 mei 2022
Tijd 19:30
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB D2
Uit Blue Socks D1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 3 juni 2022
Tijd 19:30
Veld Sportpark de Paperclip, Vleuten
Thuis UVV D3
Uit WSB D2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 9 juni 2022
Tijd 20:00
Veld Sportpark Bosstraat, Soest
Thuis Knickerbockers D1
Uit WSB D2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 15 juni 2022
Tijd 19:30
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB D2
Uit UVV D3
Uitslag
Scheidsrechter Jordy Moerkerk
Kantinedienst

Datum 27 juni 2022
Tijd 20:00
Veld Sportpark Loosdrecht, Loosdrecht
Thuis Hilversum Hurricans D2
Uit WSB D2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 2 juli 2022
Tijd 20:15
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB D2
Uit Houten Dragons D1
Uitslag
Scheidsrechter Rob Gilhuijs
Kantinedienst

Datum 7 juli 2022
Tijd 19:30
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB D2
Uit Eagles D1
Uitslag
Scheidsrechter Jordy Moerkerk
Kantinedienst

Datum 24 augustus 2022
Tijd 19:00
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB D1
Uit WSB D2
Uitslag
Scheidsrechter Dion Commencia
Kantinedienst

Datum 2 september 2022
Tijd 18:30
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB D2
Uit Radboud Rangers D1
Uitslag
Scheidsrechter Jan van T Ende
Kantinedienst

Datum 9 september 2022
Tijd 18:30
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB D2
Uit Domstad Dodgers D1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 11 september 2022
Tijd 10:30
Veld Sportpark Spitsbergen, Veenendaal
Thuis Blue Socks D1
Uit WSB D2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 26 september 2022
Tijd 19:30
Veld Loosdrecht
Thuis Hilversum Hurricans D2
Uit WSB D2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum Thuis Uit Tijd Veld Scheidsrechter(s) Uitslag
20 maart WSB D2 Robur 58 11:30 WSB Apeldoorn
20 maart WSB D1 WSB D2 13:00 WSB Apeldoorn
27 maart Spring swing toernooi WSB D2 09:00 The Eagles
13 april Houten Dragons D1 WSB D2 20:00 MFA de Meerpaal, Houten 01 - 22
22 april WSB D2 Hilversum Hurricans D2 19:00 WSB Apeldoorn Jan van t Ende
24 april Eagles D1 WSB D2 12:30 Sportpark Horsterhoek, Schalkhaar
9 mei WSB D2 WSB D1 19:00 Sportpark de Maten, Apeldoorn Rob Gilhuijs
15 mei Radboud Rangers D1 WSB D2 13:30 Sportpark Staddijk, Nijmegen
22 mei Domstad Dodgers D1 WSB D2 10:30 Sportpark Welgelegen, Utrecht
27 mei WSB D2 Blue Socks D1 19:30 Sportpark de Maten, Apeldoorn
3 juni UVV D3 WSB D2 19:30 Sportpark de Paperclip, Vleuten
9 juni Knickerbockers D1 WSB D2 20:00 Sportpark Bosstraat, Soest
15 juni WSB D2 UVV D3 19:30 Sportpark de Maten, Apeldoorn Jordy Moerkerk
27 juni Hilversum Hurricans D2 WSB D2 20:00 Sportpark Loosdrecht, Loosdrecht
2 juli WSB D2 Houten Dragons D1 20:15 Sportpark de Maten, Apeldoorn Rob Gilhuijs
7 juli WSB D2 Eagles D1 19:30 Sportpark de Maten, Apeldoorn Jordy Moerkerk
24 augustus WSB D1 WSB D2 19:00 Sportpark de Maten, Apeldoorn Dion Commencia
2 september WSB D2 Radboud Rangers D1 18:30 Sportpark de Maten, Apeldoorn Jan van T Ende
9 september WSB D2 Domstad Dodgers D1 18:30 Sportpark de Maten, Apeldoorn
11 september Blue Socks D1 WSB D2 10:30 Sportpark Spitsbergen, Veenendaal
26 september Hilversum Hurricans D2 WSB D2 19:30 Loosdrecht