Pupillen U12

Teamfoto

Spelers

Lid nr. Bond nr. Naam
537 DK9M82A Mika Rouw
564 DL1M15F Danel Dibenzi
577 DL2K099 Cayden Eggink
588 DL2Q88W Siem Hendriks
587 DL2Q86U Sija Hendriks
591 DL2S914 Ruben Gorselink
595 DL2V377 Lianne Kok
596 DL3Q37N Jason van Zeist
597 DL2V93L Nino Kas
645 DL4X13L Amber van Zon
648 DL4Y578 Thijn Scholten
651 DL4Y94H Luke Hemmes
Teambegeleider 0628839027 Marleen Zeman
Coach Bastiaan Kok
Coach Marius Hendriks
Trainer Lobke Sturre

Traindata

Data
Maandag om 18.00 - 19.30
Woensdag om 18.00 - 19.30

Competitie

Ploeg
WSB U12-1
Robur '58 U12-1
Eagles U12-2
Tex Town Tigers U12-2
Uitsmijters '55/ Cubs U12-1
Vrijbuiters U12-1
Blue Devils U12-1
Arnhem Rhinos U12-1
Amsterdam Pirates

Wedstrijden

Datum 20 maart 2022
Tijd 14:30
Veld Amsterdam Pirates
Thuis Amsterdam Pirates
Uit WSB U12-1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 26 maart 2022
Tijd 10:30
Veld WSB Apeldoorn
Thuis WSB U12-1
Uit Eagles U12-2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 16 april 2022
Tijd 11:30
Veld Sportpark Valkenhuizen, Arnhem
Thuis Arnhem Rhinos U12-1
Uit WSB U12-1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 30 april 2022
Tijd 11:00
Veld Sportpark Orderbos, Apeldoorn
Thuis Robur '58 U12-1
Uit WSB U12-1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 21 mei 2022
Tijd 12:00
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB U12-1
Uit Eagles U12-2
Uitslag
Scheidsrechter Jan van t Ende
Kantinedienst

Datum 28 mei 2022
Tijd 10:00
Veld Burg, Dekker sportpark, Dronten
Thuis Vrijbuiters U12-1
Uit WSB U12-1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 11 juni 2022
Tijd 10:00
Veld Sportpark de Kroedkotten, Enschede
Thuis Tex Town Tigers U12-2
Uit WSB U12-1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 11 juni 2022
Tijd 12:00
Veld Sportpark de Kroedkotten, Enschede
Thuis WSB U12-1
Uit Tex Town Tigers U12-2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 18 juni 2022
Tijd 12:00
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB U12-1
Uit Arnhem Rhinos U12-1
Uitslag
Scheidsrechter Jan van t Ende
Kantinedienst

Datum 25 juni 2022
Tijd 12:00
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB U12-1
Uit Uitsmijters '55/ Cubs U12-1
Uitslag
Scheidsrechter Willeke de Boer
Kantinedienst

Datum 25 juni 2022
Tijd 10:30
Veld Sportpark de Maten. Apeldoorn
Thuis Uitsmijters '55/ Cubs U12-1
Uit WSB U12-1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 2 juli 2022
Tijd 10:00
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB U12-1
Uit Robur '58 U12-1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 27 augustus 2022
Tijd 10:30
Veld WSB Apeldoorn
Thuis WSB U12-1
Uit Uitsmijters '55/ Cubs U12-1
Uitslag
Scheidsrechter Bianca van Benthem
Kantinedienst

Datum 3 september 2022
Tijd 10:30
Veld WSB Apeldoorn
Thuis WSB U12-1
Uit Eagles U12-2
Uitslag
Scheidsrechter Bianca van Benthem
Kantinedienst

Datum 17 september 2022
Tijd 10:00
Veld
Thuis Tex Town Tigers U12-2
Uit WSB U12-1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 24 september 2022
Tijd 10:30
Veld WSB Apeldoorn
Thuis WSB U12-1
Uit Robur '58 U12-1
Uitslag
Scheidsrechter Jan van t Ende
Kantinedienst

Datum 8 oktober 2022
Tijd 10:30
Veld
Thuis Uitsmijters '55/ Cubs U12-1
Uit WSB U12-1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum Thuis Uit Tijd Veld Scheidsrechter(s) Uitslag
20 maart Amsterdam Pirates WSB U12-1 14:30 Amsterdam Pirates
26 maart WSB U12-1 Eagles U12-2 10:30 WSB Apeldoorn
16 april Arnhem Rhinos U12-1 WSB U12-1 11:30 Sportpark Valkenhuizen, Arnhem
30 april Robur '58 U12-1 WSB U12-1 11:00 Sportpark Orderbos, Apeldoorn
21 mei WSB U12-1 Eagles U12-2 12:00 Sportpark de Maten, Apeldoorn Jan van t Ende
28 mei Vrijbuiters U12-1 WSB U12-1 10:00 Burg, Dekker sportpark, Dronten
11 juni Tex Town Tigers U12-2 WSB U12-1 10:00 Sportpark de Kroedkotten, Enschede
11 juni WSB U12-1 Tex Town Tigers U12-2 12:00 Sportpark de Kroedkotten, Enschede
18 juni WSB U12-1 Arnhem Rhinos U12-1 12:00 Sportpark de Maten, Apeldoorn Jan van t Ende
25 juni WSB U12-1 Uitsmijters '55/ Cubs U12-1 12:00 Sportpark de Maten, Apeldoorn Willeke de Boer
25 juni Uitsmijters '55/ Cubs U12-1 WSB U12-1 10:30 Sportpark de Maten. Apeldoorn
2 juli WSB U12-1 Robur '58 U12-1 10:00 Sportpark de Maten, Apeldoorn
27 augustus WSB U12-1 Uitsmijters '55/ Cubs U12-1 10:30 WSB Apeldoorn Bianca van Benthem
3 september WSB U12-1 Eagles U12-2 10:30 WSB Apeldoorn Bianca van Benthem
17 september Tex Town Tigers U12-2 WSB U12-1 10:00
24 september WSB U12-1 Robur '58 U12-1 10:30 WSB Apeldoorn Jan van t Ende
8 oktober Uitsmijters '55/ Cubs U12-1 WSB U12-1 10:30