Softbal Dames 1

Teamfoto

Spelers

Lid nr. Bond nr. Naam
80 DJ5K67S Bianca van Bentem
540 DK9W45H Denise Ebeltjes
538 DK1F850 Stella Rietberg
560 DK0759 Charlotte van de Weg
604 DL2Z502 Djentel Arnds
605 DH7X04Q Gina van Horen
609 DL3D833 Josie Bax
611 DL3H002 Zoe Black
612 DL3M09Q Keeli Danje
634 DK0W025 Jade van Schoonhoven
638 DJ7V69V Eva van t Ende
639 DK9Q58R Tamitha York
643 DL4Q30X Sarah Doeleman
Coach Roy Sterling
Coach Lars Schnuck
Trainer Dion Comenencia

Traindata

Data
Maandag om 19.00 - 20.30

Competitie

Ploeg
WSB D1
Hilversum Hurricanes D2
UVV D3
WSB D2
Domstad Dodgers D1
Knickerbockers D1
Houten Dragons D1
Blue Socks D1
Jannentoernooi Blue Socks
Spring Fling Eagles
Eagles D1
Radboud Rangers D1
Robur 58

Wedstrijden

Datum 20 maart 2022
Tijd 10:00
Veld WSB Apeldoorn
Thuis WSB D1
Uit Robur 58
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 20 maart 2022
Tijd 13:00
Veld WSB Apeldoorn
Thuis WSB D1
Uit WSB D2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 27 maart 2022
Tijd 10:00
Veld The Eagles
Thuis Spring Fling Eagles
Uit WSB D1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 3 april 2022
Tijd 10:00
Veld Blue Socks
Thuis Jannentoernooi Blue Socks
Uit WSB D1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 8 april 2022
Tijd 19:00
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB D1
Uit Houten Dragons D1
Uitslag 19 - 00
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 13 april 2022
Tijd 19:00
Veld Sportpark Loosdrecht, Loosdrecht
Thuis Hilversum Hurricanes D2
Uit WSB D1
Uitslag 09 - 02
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 20 april 2022
Tijd 19:00
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB D1
Uit Eagles D1
Uitslag
Scheidsrechter Dennis Koldenhof
Kantinedienst

Datum 1 mei 2022
Tijd 13:30
Veld Sportpark Staddijk, Nijmegen
Thuis Radboud Rangers D1
Uit WSB D1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 9 mei 2022
Tijd 19:00
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB D2
Uit WSB D1
Uitslag
Scheidsrechter Rob Gilhuijs
Kantinedienst

Datum 11 mei 2022
Tijd 19:30
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB D1
Uit Domstad Dodgers D1
Uitslag
Scheidsrechter Andy Snijders
Kantinedienst

Datum 19 mei 2022
Tijd 19:00
Veld Sportpark Spitsbergen, Veenendaal
Thuis Blue Socks D1
Uit WSB D1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 25 mei 2022
Tijd 19:30
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB D1
Uit Knickerbockers D1
Uitslag
Scheidsrechter Rob Gilhuijs
Kantinedienst

Datum 8 juni 2022
Tijd 19:30
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB D1
Uit UVV D3
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 15 juni 2022
Tijd 20:00
Veld MFA de Meerpaal, Houten
Thuis Houten Dragons D1
Uit WSB D1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 24 juni 2022
Tijd 19:30
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB D1
Uit Hilversum Hurricanes D2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 3 juli 2022
Tijd 13:30
Veld Sportpark Horsterhoek, Schalkhaar
Thuis Eagles D1
Uit WSB D1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 6 juli 2022
Tijd 19:30
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB D1
Uit Radboud Rangers D1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 24 augustus 2022
Tijd 19:00
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB D1
Uit WSB D2
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 4 september 2022
Tijd 10:30
Veld Sportpark Welgelegen, Utrecht
Thuis Domstad Dodgers D1
Uit WSB D1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 7 september 2022
Tijd 18:30
Veld Sportpark de Maten, Apeldoorn
Thuis WSB D1
Uit Blue Socks D1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 18 september 2022
Tijd 14:00
Veld Sportpark Bosstraat, Soest
Thuis Knickerbockers D1
Uit WSB D1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum 21 september 2022
Tijd 20:15
Veld Sportpark Paperclip, Vleuten
Thuis UVV D3
Uit WSB D1
Uitslag
Scheidsrechter
Kantinedienst

Datum Thuis Uit Tijd Veld Scheidsrechter(s) Uitslag
20 maart WSB D1 Robur 58 10:00 WSB Apeldoorn
20 maart WSB D1 WSB D2 13:00 WSB Apeldoorn
27 maart Spring Fling Eagles WSB D1 10:00 The Eagles
3 april Jannentoernooi Blue Socks WSB D1 10:00 Blue Socks
8 april WSB D1 Houten Dragons D1 19:00 Sportpark de Maten, Apeldoorn 19 - 00
13 april Hilversum Hurricanes D2 WSB D1 19:00 Sportpark Loosdrecht, Loosdrecht 09 - 02
20 april WSB D1 Eagles D1 19:00 Sportpark de Maten, Apeldoorn Dennis Koldenhof
1 mei Radboud Rangers D1 WSB D1 13:30 Sportpark Staddijk, Nijmegen
9 mei WSB D2 WSB D1 19:00 Sportpark de Maten, Apeldoorn Rob Gilhuijs
11 mei WSB D1 Domstad Dodgers D1 19:30 Sportpark de Maten, Apeldoorn Andy Snijders
19 mei Blue Socks D1 WSB D1 19:00 Sportpark Spitsbergen, Veenendaal
25 mei WSB D1 Knickerbockers D1 19:30 Sportpark de Maten, Apeldoorn Rob Gilhuijs
8 juni WSB D1 UVV D3 19:30 Sportpark de Maten, Apeldoorn
15 juni Houten Dragons D1 WSB D1 20:00 MFA de Meerpaal, Houten
24 juni WSB D1 Hilversum Hurricanes D2 19:30 Sportpark de Maten, Apeldoorn
3 juli Eagles D1 WSB D1 13:30 Sportpark Horsterhoek, Schalkhaar
6 juli WSB D1 Radboud Rangers D1 19:30 Sportpark de Maten, Apeldoorn
24 augustus WSB D1 WSB D2 19:00 Sportpark de Maten, Apeldoorn
4 september Domstad Dodgers D1 WSB D1 10:30 Sportpark Welgelegen, Utrecht
7 september WSB D1 Blue Socks D1 18:30 Sportpark de Maten, Apeldoorn
18 september Knickerbockers D1 WSB D1 14:00 Sportpark Bosstraat, Soest
21 september UVV D3 WSB D1 20:15 Sportpark Paperclip, Vleuten